Hayal Tül Metre FiyatlarıHayal tül metre fiyatları, alınan hayal tül miktarına göre değişiklik gösterir. Tülcü, internet mağazamızda satışta olan hayal tül metre fiyatlarının tüm internet üzerinde bulabileceğiniz en uygun hayal tül fiyatları olduğuna emin olabilirsiniz.

Metre İşi mi Yoksa Toptan mı Almak Avantajlı?

Hayal tül satın almak isteyenler için bilinmesi gereken bir konu da metre olarak mı satın alınmalı yoksa toptan almak mı avantajı sorusudur. Hemen tüm tül ve tül ürünleri ile alakalı konularda toptan satın alımlar metre bazında çok daha büyük avantajlar sağlar. Ancak bu konuda elbette ihtiyaçlar da maliyet hesaplamasında etkilidir. Bir güzellik salonunda bir müşterinizin hayal tül duvağını hazırlıyorsanız, sizin için hayal tül duvak yapımı mesleğinizin bir parçası olduğu için mutlaka top satın almalısınız. Tülcü hayal tül satış mağazamızda tekli toplarda yapılan satışlar, metre bazında yapılan satışlara oranla yaklaşık olarak %25'lik bir avantaj sağlar. Böylece mağazamızda bulunan kaliteli hayal tülün metre fiyatını daha aşağıya indirmiş olursunuz. Özellikle duvak yapımında sıkça kullanılan beyaz hayal tül, sürekli kullanabileceğiniz bir ürün olduğu için daha uygun fiyata ve her defasında kargo ücretleriyle karşılaşmadan kaliteyi uygun fiyata satın almanız mümkün.

Hayal Tül Metre Fiyatı Ne Kadar?

Polyester ürünlerin tamamında maliyetler petrol ürünlerine ve dolayısıyla ABD dolarına endeksli olarak devam eder. Hal böyle olunca polyester ürünlerden biri olan hayal tül metre fiyatı da kura bağımlıdır. İnternet sitemizde satışta olan hayal tül metre fiyatı toptan alımlar için yaklaşık olarak bir dolar, metrelik fiyatlarımız ise 1,5 dolar olarak hesaplanmaktadır. Bu fiyatlar arz talep dengesi ve ürünlerimizin ulaştırma maliyetlerindeki farklılıklara göre güncel bir şekilde piyasa fiyatlarının mümkünse en alt seviyesinde sizlere sunulmaktadır.

Hayal Tül Nerelerde Kullanılır?

Hayal tül, soft tül ya da mat tül olarak adlandırılan dökümlü ve kullanışlı bir tül çeşididir. Hayal tül, abiye, gelin başı, duvaklar, özellikle hayal tül gelinlik modelleri, son yıllarda sıkça ismini duyduğunuz tütü etek, tül etek gibi çoğu tül kıyafet yapımında kullanılır. Kullanım alanı yalnızca kıyafetler değil, süsleme alanında kullanılan en kaliteli tül çeşidi hayal tüldür. Masa ve sandalye süsleme, doğum günü süslemeleri, babyshower partileri, yeni doğan kapı süsleme gibi pek çok alanda, kaliteli tül ihtiyaçları için mutlaka hayal tül kullanılmalıdır.

Hayal Tül Nerede Satılır?

Talebi ve kullanım alanı yüksek olduğu için hayal tül satışını çoğunlukla tül toptancılarında bulabilmeniz mümkün. Tülcü olarak doğrudan toptan satış sunduğumuz mağazamızda en uygun hayal tül metre fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ülkemizin hemen her bölgesinde ve özellikle ilçelerde bulunması zor bir tül olduğu için bize gelen yoğun talep nedeniyle metre bazında düşük kar oranlarıyla metrelik olarak da satışa sunmuş bulunuyoruz. Gelinlik dikim evleri, özellikle güzellik merkezlerinde hayal tül gelin başı modellerinde, hayal tül türban yapımında ve duvaklarda kullanıldığı için bulundukları bölgede bu tüle ulaşamayanlar, tül mağazalarından çok daha uygun hayal tül metre fiyatları ile tulcu.com internet satış mağazamızdan metrelik bazda ve toptan fiyatlarda hayal tül satın alabilirler.

Hayal Tülde Moda Renkler

Hayal tül kullanılan alanlara göre hemen her renkte üretimi yapılan bir tüldür. Enine yarı esnek, dökümlü ve uçuşan masalsı bir tül arıyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz tül mutlaka hayal tüldür. Renklerin modası, mevcut sezona ve yıllara göre değişse de bazı renklerin modası hemen hiç geçmez. Bunlar arasında beyaz ve siyah renklerin insanlık tarihinin en eski ve aynı zamanda hali hazırda en yeni moda renkler olduğunu söylemeliyiz. Son yıllarda özellikle abiye kıyafetler için hazırlanan türbanlarla birlikte kullanılan hayal tüllerde somon, ekru ve mürdüm hayal tüllerin aranan renkler olduğunu söyleyebiliriz. Kırmızının ateşi, krem rengin asil duruşunu da göz ardı etmeden, kıyafetinize en uygun renklerde hayal tül stoklarımız bulunuyor.

0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın