Hayal Tül Kumaş


Hayal tül kumaş, giyim, süsleme ve özellikle gelinlik, duvak yapımında kullanılan yumuşak, dökümlü bir tüldür. Bu tülü gelinlikçiler, konfeksiyonlar ve son dönemde kuaförler ve güzellik merkezleri de hayal tül gelin başı yapımında sıklıkla kullanıyorlar.

Hayal Tül Nedir?

hayal tül
Petek örme yapısı sayesinde enine esnek olması, hayal tül kumaşın daha dökümlü bir görünüm almasını kolaylaştırır. Sağa sola uçuşan, zarif bir tül olması nedeniyle özellikle gelinlikçiler ve güzellik merkezlerinde duvak ve türban yaptırmak için talep ediliyor.

Hayal Tül Kumaş Eni Ne Kadar Uzunluğa Sahip?

Tülün eni onun kullanım alanını belirleyen önemli bir ölçüdür. Kaliteli hayal tül kumaş eni 300cm'dir. Böylece giyim ürünlerinden gelinlik üretimine kadar çok fazla alanda kendini gösterir.

Hayal Tül Kumaş Renkleri Neler?

Tülün hemen tüm giyim ürünlerinde kullanılabilmesinde önemli etkenlerden biri de renk skalasının genişliğidir. Hayal tül kumaşlar özellikleri gereği yüzlerce renkte satışa sunuluyor. Gelinliklerin beyaz ya da kirli beyaz hayal tülü, giyim ürünleri için onlarca renk, nikah nişan için abiyeler kullanılıyorsa tesettürlü bayanların hayal tül gelin başı yapımında çok çeşitli renk skalası bulunur.
Hayal tül renkleri için renk kartelamıza bakabilirsiniz.

Hayal Tül Metre Fiyatı Ne Kadar?

Hayal tül satın almak isteyenler için iki farklı fiyatımız bulunuyor. Bunlar toptan hayal tül fiyatları ve hayal tül perakende metre fiyatıdır. Toptan hayal tül kumaş, 50 şer metrelik toplar halinde satışa sunuluyor. Perakende hayal tül fiyatlarına nazaran size çok daha ucuza gelecektir. Perakende yani metre işi tül satın almak ise eğer ihtiyaç duyduğunuz hayal tül kumaş, çok fazla bir uzunluk gerektirmiyorsa o zaman metre işi hayal tül kumaş satın almanız daha kârlı olacaktır.

Hayal Tül Nerede Satılır?

1975'den bu yana içinde bulunduğumuz tül sektöründe kendini kanıtlamış toptan ve perakende hayal tül kumaş, kristal tül kumaş, grek tül kumaş, gelinlikler için aplike ve saten kumaş çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. Hayal tül nerede satılır sorusuna yine kendimizden örnek verebiliriz. İki şube ve internet şubemizle tulcu.com perakende ve toptan hayal tül kumaş satın alabileceğiniz adresimiz.

0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın