Beyaz Hayal Tül Toptan - 50 Metrelik Top


Beyaz hayal tül toptan satın alarak yoğun kullanımda hayal tül ihtiyacınızı karşılayabilir, metre fiyatını daha ucuza getirebilirsiniz. Beyaz hayal tüller soft ve kolay şekil alan yapısıyla tül kıyafetlerin yapımında kullanılan dökümlü ve kaliteli tül çeşididir. Gelinlikler, duvaklar, abiye elbiseler, tütü etekler, partilerin süslenmesinde kullanılan tüllerden olan hayal tül, mat tül olarak da adlandırılmakta.

Beyaz Hayal Tül Özellikleri: Son derece yumuşak ve kolay şekil alabilen yarı esnek ve dökümlü tül kumaştır.
Eni 300cm dir. Beyaz hayal tülümüz top olarak 50 metre uzunluğundadır.
Eni yarı esnektir. Yumuşak ve kolay şekil alabilmesi için yarı esnek özellikte hazırlanmıştır.

Hayal Tül Nerelerde Kullanılır: 
Abiye elbiselerden tül etek yapımına, gelinlik yapımından güzellik merkezlerinde ve kuaförlerde hayal tül gelin başı modellerine kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Duvak deyince tül duvak tülü deyince akla ilk gelen uçuşan duvaklarda kullanılan hayal tül gelir. Organizasyon firmaları tarafından dekorasyon amacıyla da kullanılan hayal tüller, doğum günü süslemeleri, doğumda hastane kapısı süslemelerinde de kullanılabilir. Ancak hayal tül fiyatları, bu alanda sık kullanılan kristal tülden pahalı olduğu için kristal ve grek tülden sonra en çok kullanılan üründür.  Kalitesiyle orantılı olarak çiçekçiler de bu tülü buket ve çiçek demetleri yaparken sunuma artı katmak için kullanırlar.  Hayal tül ile yapılan büyükler için tütü etekler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hayal Tül Online Satış Mağazamız: Tülcü.com internet satış sitemiz hayal tül online satış sitesi, butik ve tül store satışı yapmaktadır. Dilediğiniz özelliklerdeki hayal tüller, puantiyeli tül, ve hayal tül üzerine sim baskısı yaparak simli hayal tüllerin toptan fiyatlarda perakende satışını yapmaktayız. Benzersiz renklerde hayal tül toptan fiyatları için online satış sitemizde bulunan toptan tül fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Hayal Tül Satın Alırken Dikkat: Piyasada pek çok çeşidi bulunan beyaz hayal tül çeşitlerimiz, diğer tüllere oranla daha soft yani yumuşak bir yapıda ve rengi diğer tüllere oranla parlak değil daha mattır. Daha sert ve petek dokulu tüller hayal tül değildir. Bu nedenle hayal tül alırken yumuşak olmasına, enine esneme özelliğine sahip olmasına ve yine eninin 3 metre uzunluğunda olduğundan emin olmalısınız. Aynı ölçülerde daha sert ve esneme özelliği çok az olan tüller çoğunlukla çiçekçi dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Tütü tülü arıyorsanız mutlaka, bu tülden almalısınız. Esnemeyen, ışıltısı kolayca kaybolan yada tamamen sert bir yapıya sahip tüller ile tütü tülü istenen albeniyi yakalayamaz. 1 yaş için elde bağlanarak hazırlanan tütü eteklerin yapımında kristal tüller kullanılırken, büyükler için dikilerek hazırlanan tütü eteklerimizin yapımında hayal tüller kullanılmaktadır.

En uygun hayal tül fiyatlarına ulaşabileceğiniz tülcü.com online satış sitemizde satıştaki tüm hayal tül toptan fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından alıcı ödemeli olarak kargo edilmektedir.

Neden Hayal Tülü Toptan Almalıyım: Beyaz Hayal Tül Toptan satışlarımız 50 metre uzunluğundaki beyaz hayal tülümüz enine 3 metre uzunluğa sahiptir. Gelinlik dikimevleri, türbanlı gelinlerin gelin başı yapımını da üstlenen güzellik merkezleri, kuaförler ve tül etek dikimi yapanlar için daha uygun metre fiyatlarına hayal tülü toptan alarak ulaşabilirsiniz.


Top Fiyatı 185.00 TL
Sepete Ekle
0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın