Hayal Tül Gelinlik


Hayal tül gelinlik, zarif ve şık duruşlu, kaliteli bir gelinlik için vazgeçilmez tül ürünüdür. Hayal tül ile hazırlanan gelinliklerde büyük tarlatanlar yerine çok daha fazla kat kullanılır. Marka gelinliklerde sıkça gördüğümüz bu zarif duruşun altında yatan en önemli özellik aslında hayal tülün dökümlü yapısı ve yaklaşık olarak 6-7 kat tülün kullanılmasıdır.

Normal klasik gelinlikler ve gelinlik üreticilerinin kullandığı gibi 4-5 kat sert kom tüller yerine hayal tül kumaşın çok katlı kullanımı, çok daha zarif ve göz alıcı hayal tül gelinlik tasarlanabiliyor.

Hayal Tül Gelinlik Modelleri

Hayal tül gelinlik, dantelli gelinliklerin klasik duruşundan oldukça farklı ve daha masalsı bir görünüm sunan ürünlerden. Diğer gelinlik tül çeşitleri, kullanılan büyük tarlatanlarla çok daha kabarık bir görünüm sunsa da hayal tül gelinlik, soft, uçuşan ve zarif dokunuşa sahip olması bakımından kendini diğer modellerden ayırıyor.

İyi Bir Gelinlik İçin Hayal Tül Duvak Kullanımı

Gelinliği tamamlayan en önemli parçaların başında elbette duvaklar ve gelin başı seçimi geliyor. Her ikisi için de kullanılan hayal tüller, zarif ve dökümlü özelliği ile gelinliklerin daha zarif bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir. Hayal tül duvak için kullanılan en gözde tül seçenekleri arasındadır. Son dönemde özellikle tesettür gelinlikler için hayal tül şal ve türbanla birlikte katlı olarak hazırlanan gelin başlarında da yine hayal tül kullanılıyor. Aşağıda görsellerine yer verdiğimiz tesettür gelin başı modellerini kuaförünüz de hayal tül kullanarak tasarlayabilir.

Hayal Tül Gelinlik İçin Hangi Tüller Kullanılır?

Gerçekten zarif bir duruşa sahip kaliteli bir gelinlik için kullanılan tüller oldukça önemli. Gelinliklerde olduğu gibi diğer tül giyim ürünlerinde de dikkatli gözler yalnızca bir çeşit tül kullanılmadığıdır. Bu nedenle gösterişli ve masalsı bir hayal tül gelinlik için gelinlik eteğinde 2 kat kom tül, 2 kat kristal tül ve yine en az 2 kat hayal tül kullanılması eteğin hem çok daha kabarık hem de hayal tülün zarif yapısını ortaya çıkaran hoş bir görünüm oluşturulmasını sağlar. Bu kadar tül kullanımı gözünüzü asla korkutmasın, hayal tül metre fiyatları, sanıldığı kadar ulaşılamayacak rakamlarda değil. Gelinlikçiler hayal tülü toptan fiyatlarla aldıkları için bu konuda sizlere çok daha cazip fiyatlar sunabilirler.

Evlilik hazırlığında olan tüm gelin adaylarının bu en mutlu günlerinde en mutlu zarafeti taşımaları dileğiyle.

0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın