Tüllerle Dekoratif Mekanlar Oluşturun


Özel gün ve kutlamalarda hazırlanan mekanların daha şık ve günün anlamına uygun olabilmesi için yapılacak dekoratif çalışmalar oldukça önemli. Daha dekoratif ortamların oluşturulabilmesi için tül kullanımı çok daha gösterişli ve güzel sonuçlar verecektir.   


Mekanların Dekorasyonunda Tüller Nasıl Kullanılıyor?
Dekorasyon fikirleri içinde tüllerin elbette büyük bir yeri var. Kapı süslemelerinden, masa ve sandalye süslemelerine, balonların tülle giydirilmesinden tülden ponponlar yapılmasına kadar pek çok alanda hem pratik hem de kullanışlı süslemeler yapmak oldukça kolay. 

Hangi Tüllerle Hangi Süslemeler Yapılabilir?
Öncelikle dekorasyon için düşündüğünüz temaya uygun renklerin belirlenmesi ve bu renkleri taşıyabilecek tüllerin seçimi gerekiyor. Çok ışıltılı ve göz alıcı tül dekorasyonları için sizlere önerebileceğim en iyi tül kristal tül olacaktır. Esnek yapısı, sağlamlığı ve ışıltılı bir oluşu nedeniyle dekoratif amaçlı süslemelerde bol miktarda kristal tül kullanılıyor. 

Tülden masa eteği süslemeleri, tütü masa eteği ve sandalyelerin tülle giydirilmesi, doğum günü masalarına, baby shower partilerinde ikramların sergilenmesini sağlayabilirsiniz. 

Grek tüller kristal tüle oranla biraz daha sert ve mat bir yapıda olduğu için, kapı süslemelerinde, çiçek buketlerinde oldukça popüler bir kullanıma sahip. 

0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın