Siyah Hayal Tül


Siyah Hayal Tül, soft ve kolay şekil alan yapısıyla tül kıyafetlerin yapımında kullanılan kaliteli tüllerden biridir. Kristal tül kadar parlak olmayan yapısı onun çok daha yumuşak bir tül olmasını sağlıyor. Gelinlikler, duvaklar, tütü etekler, partilerin süslenmesinde yoğunlukla kullanılan tüllerden olan hayal tül, mat tül olarak da bilinir.  Hem küçükler hem de büyükler için tül kıyafetler hazırlanmasında, gelinlik, duvak imalinde, süsleme malzemesi gibi pek çok alanda kendine uygulama alanı bulan bir tüldür.
Pek çok kıyafet için soft tül ihtiyacını karşılayan hayal tül, yumuşacık dokusu ve kolay şekil alan dökümlü yapısıyla özellikle pileli tül eteklerde mutlaka kullanılmalıdır.
Siyah Haya Tül Özellikleri: Son derece yumuşak ve kolay şekil alabilen yarı esnek ve kolay pile oluşturulabilir.
Eni 300cm  (3 metre) Uzunluğa sahiptir.
Eni yarı esnektir. Yumuşak ve kolay şekil alabilmesi için yarı esnek özellikte hazırlanmıştır.

Hayal Tül Nerelerde Kullanılır: Hayal tül, soft tül ya da tütü tülü, özellikle çocukların ve kimi zaman büyüklerin doğum günü gibi kutlamalarında giydikleri özel eteklerde, gelinlik, duvak gibi tül içeren hemen tüm giyim ürünlerinde kullanılır. Organizasyon firmaları tarafından dekorasyon amacıyla da kullanımı bulunur. Ancak hayal tül fiyatları, bu alanda sık kullanılan kristal tülden pahalı olduğu için kristal ve grek tülden sonra en çok kullanılan üründür.  Kalitesiyle orantılı olarak çiçekçiler de bu tülü buket ve çiçek demetleri yaparken sunuma artı katmak için kullanırlar.  Hayal tül ile yapılan büyükler için tütü etekler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hayal Tül Online Satış Mağazamız: Tulcu.com sitemiz hayal tül online satış sitesi, butik ve tül store satışı yapmaktadır. Dilediğiniz özelliklerdeki hayal tüller, puantiyeli tül, ve hayal tül üzerine sim baskısı yaparak simli hayal tüllerin toptan fiyatlarda perakende satışını yapmaktayız. Benzersiz renklerde hayal tül toptan fiyatları için online satış sitemizde bulunan toptan tül fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Hayal Tül Satın Alırken Dikkat: Piyasada pek çok çeşidi bulunan siyah hayal tül, diğer tüllere oranla daha soft yani yumuşak bir yapıda ve rengi diğer kristal tüllere oranla parlak değil mattır. Daha sert ve petek dokulu tüller hayal tül değildir. Bu nedenle hayal tül alırken yumuşak olmasına, enine esneme özelliğine sahip olmasına ve yine eninin 3 metre uzunluğunda olduğundan emin olmalısınız. Aynı ölçülerde daha sert ve esneme özelliği çok az olan tüller çoğunlukla çiçekçi dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Tütü tülü arıyorsanız mutlaka, bu tülden almalısınız. Esnemeyen, ışıltısı kolayca kaybolan yada tamamen sert bir yapıya sahip tüller ile tütü tülü istenen albeniyi yakalayamaz.

En uygun hayal tül fiyatlarına ulaşabileceğiniz tülcü online satış sitemizde mevcut hayal tül toptan fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından alıcı ödemeli olarak kargo edilmektedir.

Kaç Metre Siyah Hayal Tül Almalıyım: Siyah hayal tül, enine 3 metre uzunluğa sahiptir. Bu nedenle satın alacağınız hayal tülü hangi alanda kullanmak istiyorsanız 3 metrelik ene sahip olduğunu unutmayın. Tütü tülü, tütü etek yapmak için hayal tül almak istiyorsanız, bir yaşındaki kızınızın giyebileceği bir tütü etek yapabilmek için toz  Siyah hayal tüllerden en az 3-4 metre almanız gerekiyor. Daha kabarık ve göz alıcı modeller için 6-7 metrelik tül kullanmanızı öneriyoruz.


Metresi 4.50 TL
Sepete Ekle

0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın