Hayal Tül Türban


Türbanlı gençlerin gelinlik başı için son dönemde sıklıkla kullandıkları hayal tül türban modelleri usta ellerde harika tasarımlara dönüşebiliyor.
Hayal tül gelin başı ve türban için şal ya  da eşarp yerine hayal tül kullanılarak yapılıyor. Gençlerin bu modelleri beğeniyor olmalarının iki nedeni var. İlki hayal tülün oldukça soft ve dökümlü yapısı nedeniyle kolay şekil alması. İkincisi ise gelinliklerde kullanılan özellikle kırık hayal tül rengi gibi tüllerin hemen tüm renklerinin kolayca bulunabiliyor olması. 

Bu yazımızda birbirinden güzel modelleriyle hayal tül türban modellerini sizlere sunuyoruz. Hayal tül ile yapılan gelin başı, özellikle nişan için yapılacak makyajda maharetli kuaförlerimizin ellerinde şekillenerek hayal tül gelin başı modellerini ortaya çıkarıyor. Gelinliklerin olmazsa olmazı duvaklar ve nişan kıyafetleri için farklı türban modelleri arayanlar için hayal tül türban modelleri denenmesi gereken modellerden. Dilerseniz şal üzerine kat kat bağlanabildiği gibi, dilerseniz tamamını hayal tül ile bağlayarak çok daha gösterişli modeller oluşturabilirsiniz. Elbette gelin başı aksesuarlarını unutmamak gerekiyor. 
0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın