Beyaz Grek Tül


Beyaz Grek Tül, diğer tüllere oranla biraz daha sert yapıda olması nedeniyle şekil vermek ve belli bir şekilde kalmasını sağlamak oldukça koyaldır. Bu özelliği ile tül kıyafetler, gelinliklerde kıyafetlere şekil verme amacıyla kullanılabileceği gibi süslemelerde kullanılan tüldür. Grek tül petek biçimindeki örme bir tüldür. Bu özelliği nedeniyle grek tül nedir, sorusunu grek tül petek tüldür cevabıyla yanıtlamak yanlış olmaz. Kolayca şekil alabilme özelliği onun diğer tüllerle birlikte kullanılmasını sağlar.
Beyaz Grek Tül Özellikleri: Kristal, hayal ve likralı tüllere oranla çok daha kalın ve serttir.
Eni 200cm  (2 metre) Uzunluğa sahiptir.
Eni oldukça esnektir. Kolay şekil alabilmesi ve esnekliği nedeniyle pek çok alanda kullanılır.
Petek örme şeklindedir. Delikleri altıgen petekler halinde polyester dokumadır. Bu nedenle adı petek tül olarak da bilinir.

Petek Tül Nerelerde Kullanılır: Grek tül ya da petek tül, özellikle çocukların ve kimi zaman büyüklerin doğum günü gibi kutlamalarında giydikleri özel eteklerde, gelinlik, petek tül gelin başı, duvak ve tüm kutlamalar için organizasyonların aranan dekorasyon malzemeleri arasında yer alır. Kalitesiyle orantılı olarak çiçekçiler de bu tülü buket ve çiçek demetlerinde dekorasyon amacıyla kullanmaktadırlar.

Petek Tül Online Satış: Tulcu.com sitemiz petek tül online satış sitesi olarak hizmet vermektedir. Dilediğiniz özelliklerdeki petek tüller, grek tüller, puantiyeli kristal tül, simli kristal tül için toptan fiyatlarda perakende satış yapmaktayız. Grek tül toptan fiyatları için online satış sitemizde bulunan toptan grek tül fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Grek Tül Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli: Piyasada pek çok çeşidi bulunan beyaz grek tül, diğer tüllere oranla daha kolay şekil alan bir yapıda ve rengi parlaktır. Bu nedenle grek tül alırken orta sertlikte olmasına, enine esneme özelliğine sahip olmasına ve yine eninin 2 metre olduğundan emin olmalısınız. Aynı ölçülerde daha sert ve esneme özelliği çok az olan tüller çoğunlukla çiçekçi dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Tütü tülü arıyorsanız mutlaka, bu tülden almalısınız. Esnemeyen, ışıltısı kolayca kaybolan yada tamamen mat tüller ile tütü tülü istenen albeniyi yakalayamaz.

En uygun grek tül fiyatlarına ulaşabileceğiniz tülcü online satış sitemizde mevcut grek tül toptan fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından alıcı ödemeli olarak kargo edilmektedir.

Kaç Metre Beyaz Grek Tül Almalıyım: Beyaz grek tül, enine 2 metre uzunluğa sahiptir. Bu nedenle grek tülü hangi alanda kullanmak istiyorsanız bu boyutu unutmayın. Tütü tülü, tütü etek yapmak için grek tül almak istiyorsanız, bir yaşındaki kızınız için tütü etek yapabilmek için beyaz grek tüllerden en az 3-4 metre almanız gerekiyor. Daha kabarık ve göz alıcı modeller için 6-7 metrelik tül kullanmanız çok daha iyi sonuçlar verecektir.


Metresi 2.00 TL
Sepete Ekle
0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın