Turuncu Kristal Tül


Turuncu Kristal Tül, parlak yapısı ve kolay şekil alabilen özelliği ile tül kıyafetler, gelinlikler ve özellikle tütü etek yapımında, süslemelerde kullanılan tüldür. Kristal tül petek biçimindeki örme bir tüldür. Işıltılı özelliği onun diğer tüllere göre daha göz alıcı bir tül olmasını sağlar.
Turuncu Kristal Tül Özellikleri: Işıltılı, parlak ve son derece yumuşak soft özelliklerdedir.
Eni 300cm  (3 metre) Uzunluğa sahiptir.
Eni oldukça esnektir. Yumuşak ve kolay şekil alabilmesi enine esneyebilmesi nedeniyledir.
Petek örme şeklindedir. Delikleri altıgen petekler halinde polyester dokumadır.

Krital Tül Nerelerde Kullanılır: Kristal tül ya da tütü tülü, özellikle çocukların ve kimi zaman büyüklerin doğum günü gibi kutlamalarında giydikleri özel eteklerde, gelinlik, duvak ve tüm kutlamalar için organizasyonların aranan dekorasyon malzemeleri arasında yer alır. Kalitesiyle orantılı olarak çiçekçiler de bu tülü buket ve çiçek demetlerinde dekorasyon amacıyla kullanmaktadırlar.  Kristal tülden etek yapımı için blog sayfalarımızdaki tütü etek yapımı açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

Kristal Tül Online Satış: Tulcu.com sitemiz kristal tül online satış sitesi olarak hizmet vermektedir. Dilediğiniz özelliklerdeki kristal tüller, puantiyeli kristal tül, simli kristal tül için toptan fiyatlarda perakende satış yapmaktayız. Kristal tül toptan fiyatları için online satış sitemizde bulunan toptan tül fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kristal Tül Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli: Piyasada pek çok çeşidi bulunan turuncu kristal tül, diğer tüllere oranla daha soft yani yumuşak bir yapıda ve rengi parlak ve ışıltılıdır. Daha sert ve mat renklerdeki tüller kristal tül değildir. Bu nedenle kristal tül alırken yumuşak olmasına, enine esneme özelliğine sahip olmasına ve yine eninin 3 metre olduğundan emin olmalısınız. Aynı ölçülerde daha sert ve esneme özelliği çok az olan tüller çoğunlukla çiçekçi dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır. Tütü tülü arıyorsanız mutlaka, bu tülden almalısınız. Esnemeyen, ışıltısı kolayca kaybolan yada tamamen mat tüller ile tütü tülü istenen albeniyi yakalayamaz.

En uygun kristal tül fiyatlarına ulaşabileceğiniz tülcü online satış sitemizde mevcut kristal tül toptan fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından alıcı ödemeli olarak kargo edilmektedir.

Kaç Metre Turuncu Kristal Tül Almalıyım:Turuncu kristal tül, enine 3 metre uzunluğa sahiptir. Bu nedenle kristal tülü hangi alanda kullanmak istiyorsanız bu boyutu unutmayın. Tütü tülü, tütü etek yapmak için kristal tül almak istiyorsanız, dolgun ve bir yaşındaki kızınız için tütü etek yapabilmek için beyaz kristal tüllerden en az 3-4 metre almanız gerekiyor. Daha kabarık ve göz alıcı modeller için 6-7 metrelik tül kullanmanızı öneriyoruz.


Metresi 3.00 TL
Sepete Ekle
0 Yorumlar:

Yorum Gönder

  1. Benzer Ürünler

Paylaşın